Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

IV edycja konferencji Pozitive Technologies – 6 ścieżek i ponad 50 prelegentów

Ostatnia aktualizacja 3 listopada, 2022

Już 24 listopada o godzinie 9:00 na scenie głównej rozpocznie się kolejna edycja konferencji Pozitive Technologies 2022, która skierowana jest do specjalistów IT, a także kandydatów dopiero planujących swoją przygodę ze światem tech. Tym razem wydarzenie będzie miało formę hybrydową. Część merytoryczna konferencji odbędzie się online, a jeśli zechcesz spotkać się na żywo ze specjalistami z branży, będziesz mieć okazję wzięcia udziału w after party i networkingu w Poznaniu. Głównym organizatorem wydarzenia jest Miasto Poznań.

Do wyboru będzie 6 ścieżek tematycznych: Cybersecurity, Fullstack (Architecture & Development), Data & Analytics, DevOps, Mobile, Product Management/Agile.

Kto wystąpi w tegorocznej edycji Pozitive Technologies?

Poznaj naszych keynote speakers: Eric Qualman, Kristin Luck i Hazel Savage.

Eric to najlepiej sprzedający się autor oraz keynote speaker, który wystąpił w 55 państwach i dotarł do 50 milionów ludzi. Został uznany 2. najbardziej lubianym autorem, tuż za autorką Harry’ego Pottera J.K. Rowling. Teraz wystąpi specjalnie dla uczestników Pozitive Technologies!

Hazel z kolei to aktualna wiceprezydentka, Music Intelligence w SoundCloud oraz była dyrektorka generalna i współzałożycielka Musiio. Podczas konferencji poruszy temat: Building an AI startup. A to jeszcze nie wszystko.

Kristin Luck jako Managing Partner w ScaleHouse wystąpi z ważnym w obecnych czasach tematem: Data Ethics in AI. A to wszystko dostępne z własnego domu!

Poza tym na naszych uczestników czekają prelekcje ekspertów takich jak: Walery Strauch (VISA), Marta Fydrych-Gąsowska (Akamai Technologies), Paweł Giemuda (Mobica), Piotr Korlaga (TechnipFMC), Noah Jelich (Hacken Cybersecurity Services), Wojciech Kwiczoł i Michał Zdanowicz (IT.Integro), Bartosz Kaczmarek i Łukasz Rybak (Siemens Digital Industries Software), Piotr Kwiatkowski (Capgemini), Tomasz Kasperek (Fandom), Konrad Szałkowski (VISA), Mateusz Tomkowiak (All for One), Karol Witkowiak (summIT), Szymon Bal (Capgemini), Przemysław Kaczmarek i Piotr Pietrzkiewicz (Żabka), Jose Enrique Garcia Maciñeiras (Corunet), Sebastian Kondracki (INNERGO), Galina Batashova i Przemysław Miga (Rockwool), Uwe Ricken (db Berater GmbH), Jacek Bera (Fandom), Kevin Wittek (Atomic Jar Inc.), Mateusz Głowacki (Tietoevry), Tomasz Jarlaczyk (Allegro), Daniel Korzeniowski (Żabka), Łukasz Połoń (TietoEvry), Chris Suszyński (Red Hat), Jan Drabik (Sii), Kostiantyn Boskin (CloudFlex), Gunther Verheyen (Ullizee-Inc), Agnieszka Kania (GSK), Magda Firlit (Scrum.org), John Coleman (Orderly Disruption) i inni.

Czego wysłuchasz?

Dynamiczny rozwój branży IT wiąże się z ciągłą potrzebą aktualizacji wiedzy o najnowszych technologiach. Dlatego też na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy na najnowsze wiadomości oraz maksymalnie merytoryczną i praktyczną wiedzę, którą przekażą najlepsi eksperci z całej Polski i zagranicy.

IV edycja to różnorodna i bogata tematyka: od metaverse, blockchain, różnych testów, komponentów, przez rest API, zarządzanie danymi, chmurę, aplikacje, aż po Agile i scrum. To nie tylko prelekcje, ale także debaty z udziałem ekspertów na interesujące Was tematy. Podnieś swój poziom wiedzy nie ruszając się z fotela.

Szczegółową agendę znajdziesz na stronie: https://pozitive.tech/.

Pozitive Technologies 2022 – Jak się zarejestrować?

Pozitive Technologies to miejsce spotkań, czerpania inspiracji, zdobywania cennej wiedzy i kontaktów dla wszystkich, którzy doceniają wartość rozwiązań IT: doświadczonych programistów, testerów, inżynierów devops, analityków danych, a także kadry menadżerskiej i zarządzających działami IT. Rejestracja na bezpłatną konferencję 24 listopada odbywa się na stronie https://pozitive.tech/. Liczba miejsc ograniczona.

Weź udział w wyjątkowym Afterparty

W tym roku Konferencji towarzyszy POZytywne Afterparty, gdzie cała branża spotka się na żywo w Poznaniu. Specjalnie na Ciebie czeka koncert donGURALesko, impreza z DJ-em, grami VR, open barem i wieloma innymi atrakcjami. Kupując bilet na Afterparty wspierasz Fundację Nie wykluczaj mnie. Spotkaj się z innymi specjalistami IT, wymień się doświadczeniami, spędź czas w gronie świetnych ludzi i zdobądź nowy poziom wiedzy. A wszystko to w eN Studios, zwanym Hollywood dla gier, wyjątkowym miejscu, które inspiruje i daje energię do działania. Jest tyle powodów, by jesienią odwiedzić Poznań, wybierz ten dla siebie.

Kto za tym stoi?

Głównym organizatorem Pozitive Technologies 2022 jest Poznań – miasto biznesu i technologii.

Współorganizatorem wydarzenia jest EventClick sp. z o.o. z Krakowa. Partnerem strategicznym jest sieć sklepów Żabka oraz Visa.

Partnerami wydarzenia są Tietoevry, Capgemini, GSK, Fandom, Allegro, All for One, INNERGO, IT.Integro, Sii, summ-it, ROCKWOOL.

Partnerami medialnymi i community są: Wyborcza Poznań, Android.com.pl, Nasz Głos Poznański, wFirma, Magazyn Programista, YouNick, WrocNET, CrossWeb, Re:view, DailyWeb, Porozmawiajmy o IT, Direct IT, Lepczyński IT, IT Corner, Focus On Business Created by Pro Progressio, SysOps/DevOps, Virtual-IT, Nowy Marketing, Odoserwis, Employear, Line Progress, IT-Leaders, Enter The Code, Poradnik Przedsiębiorcy, Poradnik Pracownika, Media IT.

Total
0
Shares
_podobne artykuły