Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
jak zrobić grę

Jak zrobić grę? Mamy konkretną odpowiedź

Ostatnia aktualizacja 4 czerwca, 2022

Jeśli zastanawiasz się jak zrobić grę, mamy dla ciebie bardzo dużo cennej wiedzy.

Przygotowaliśmy obszerny raport o Game Dev, który cieszył i cieszy się dużym zainteresowaniem. Chcecie wiedzieć nie tylko czym jest game dev i na jakie zarobki można liczyć. Chcecie poznać też odpowiedź na proste pytanie o to, jak zrobić grę.

Jak zrobić grę, czyli co trzeba wiedzieć

Samo “zrobienie” gry nie jest zbyt proste. Musisz naprawdę sporo wiedzieć i umieć. A dodatkowo przy tworzeniu gry jest tak dużo pracy, że zdecydowanie nie jest to opcja dla jednej osoby.

Sprawdź: Praca w game dev

Dowiedz się, jak wygląda praca w game dev. Sprawdź, przy okazji, zarobki w gamingu, a także dowiedz się jak zostać testerem gier. To chyba jedna z najciekawszych i najprostszych ścieżek kariery do obrania.

Zobacz też: Konsultant SAP – zarobki

Sprawdź także jak stworzyć grę bez programowania. Tak, to możliwe! A ponadto poczytaj o grach multiplayer, jak również silniku Unreal Engine 5. Mamy świetne kursy, które pozwalają na opanowanie wielu umiejętności do tworzenia gier w tym silniku. Rzuć też okiem na nasz Instagram. Jest tam sporo ciekawych, przydatnych treści – również o grach!

Kiedy już przeczytasz powyższe teksty, dowiesz się jak zrobić grę. A przynajmniej zyskasz na tyle dużo informacji, że będziesz wiedział jaki powinien być twój następny krok. Zawsze najtrudniej jest zacząć i właśnie w tym chcemy ci pomóc.

Total
0
Shares
_podobne artykuły