Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
junior it masterclazz

Zdobądź umiejętności i pierwszą pracę w IT

Ostatnia aktualizacja 27 września, 2022

Tylko do końca września zniżka 100 zł na unikalny i najnowszy kurs Junior IT Masterclazz. Skorzystaj z naszej promocji, a potem znajdź płatny staż lub pierwszą pracę.

No Fluff Jobs, topowy job board IT w Europie, uruchomił własny kurs internetowy – Junior IT Masterclazz. Znajdziesz w nim mnóstwo cennej wiedzy wprost od świetnych ekspertów.

W zależności od wersji zyskaj ponad 20, 45 lub aż 60 godzin unikalnej wiedzy w formatach wideo, które są łatwe do przyswojenia.

Wersja Silver ma ponad 20 godz. wideo, wersja Gold oferuje ponad 45 godz., a w Platinum otrzymasz ponad 60 godz. lekcji i wykładów.

Promocja na wersję Gold – 100 zł do końca września!

Tylko teraz, do końca września, mamy dla ciebie promocję: 100 zł taniej na wersję Gold. Aby skorzystaj, podaj ten kod przy zamówieniu:

JUNIORETC09

Życzymy udanego kursu i wygodnego przyswajania wiedzy. Poznasz kluczowe kwestie z IT, dzięki którym rozpoczniesz pierwszy płatny staż czy zatrudnisz się jako junior IT.

Wersja Gold, dla której przygotowaliśmy promocję, zawiera konkretnie:

  • 9 modułów, każdy po minimum 10 lekcji video:
  • Object-Oriented Programming w praktyce
  • Dane to POTĘGA. SQL to podstawa
  • Wszystko będzie GIT
  • 10 rzeczy, które powinieneś(aś) wiedzieć o FEEDBACKU w IT
  • First REST, then design a good API
  • Praktyczne wprowadzenie do testów
  • Jak pisać czysty kod?

Do tego bonusowe moduły z Materclazz New Edition: AWS w praktyce. Chmurowa Apokalipsa Zombie oraz Dock IT! Must have developera.

Junior IT Masterclazz to łącznie ponad 45 godzin eksperckiej wiedzy

Ponadto dostęp do kursu jest oferowany na każdym urządzeniu i w dowolnym czasie. Plus, organizujemy spotkania live z wybranymi ekspertami, a po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat Junior IT Essentials Gold.

Nie znamy lepszego sposobu na zdobycie podstaw z IT. Skorzystaj już teraz!

Dodajmy, że po zakupie kursu automatycznie dołączysz do społeczności No Fluff Jobs i uczestników Masterclazz. Dzięki temu będziesz otrzymywał zaproszenia na różne wydarzenia skierowane do Juniorów – wielu z nich naprawdę nie możesz przegapić.

Total
0
Shares
_podobne artykuły