Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
pixel-heaven-awards-europe-2022-konkurs-gry-zgloszenia

Pixel Heaven Awards Europe 2022 – można zgłaszać gry

Ostatnia aktualizacja 21 kwietnia, 2022

Co roku odbywa się Festiwal Gier Pixel Heaven 2022, podczas którego nagradzane są gry wyłonione w konkursie Pixel Heaven Awards Europe 2022. Można zgłaszać swoje kandydatury w 12 kategoriach.

Zobacz – Praca w GameDev – co trzeba wiedzieć?

Pixel Heaven Awards Europe 2022 – konkurs dla deweloperów gier

Podczas konkursu Pixel Heaven Awards Europe 2022 wybierane są najlepsze niezależne gry, które tworzone są na dowolne platformy sprzętowe, a także gry karciane i planszowe.

Co więcej, dopuszczalne jest przesłanie gry, której premiera jeszcze się nie odbyła. Może ona być w wersji demo albo prototypowej.

Za zgłoszenie własnej gry nie są pobierane żadne opłaty, a każdy uczestnik ma prawo do zgłoszenia do 3 tytułów ze swojego portfolio. Nie ma żadnych ograniczeń co do tematyki zgłaszanych gier.

Ograniczeniem jest natomiast fakt, że nie można zgłosić gry dostępnej na rynku przed dniem 30 września 2021 r. Nie ma tu znaczenia forma dystrybucji, model płatności i model rozgrywki i dostępu (np. w formie Early Access).

Zgłoszenia gier na konkurs i nagrody

Aby móc wziąć udział w konkursie Pixel Heaven Awards Europe 2022 należy wypełnić dostępny na stronie wydarzenia formularz. Możecie to zrobić do 16 maja 2022 r.

Ciekawostką jest to, że poza grami wideo można zgłaszać także gry planszowe i karciane.

Zwycięzców z każdej kategorii wyłoni jury konkursowe składające się z pasjonatów i znawców gier wszelakich.

Nagrodami w konkursie są okolicznościowe statuetki.To jednak nie wszystko. Zyskać można też powierzchnię reklamową w magazynie Pixel (cała strona). Dodatkowe nagrody ufundują organizatorzy, partnerzy i sponsorzy konkursu. Gry wybrane przez jurorów otrzymają także możliwość pokazania się podczas Pixel Heaven 2022 Games Festival & More. Otrzymają tam do zagospodarowania przestrzeń 4 m2.

Nagrody zostaną wręczone laureatom 11 czerwca 2022 roku podczas Festiwalu Gier Pixel Haven 2022.

Poniżej możecie zobaczyć prezentację finalistów z poprzedniego roku.

Sprawdź – Przebranżowienie na programistę. Jak się za to zabrać?

Total
0
Shares
_podobne artykuły