Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
uchwyty-do-monitorow-ceny-mozliwosci-top3

TOP3 uchwyty do monitorów

Ostatnia aktualizacja 7 lipca, 2022

Jeśli zdecydowaliście się pracować na więcej niż jednym monitorze, to warto sięgnąć po rozwiązania, jakimi są uchwyty do monitorów. Poniżej prezentujemy najciekawsze według nas tego typu urządzenia.

Uchwyty do monitorów – kiedy warto ich używać?

Osoby, którym nie wystarcza jeden monitor lub wirtualne pulpity w systemie operacyjnym w efekcie decydują się na wykorzystanie dodatkowego monitora. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy korzysta się z laptopa, czy też komputera stacjonarnego. Duże ekrany ustawione obok siebie dają znacznie większe możliwości poprawy komfortu pracy, nie zważając na to, jaki jest to charakter pracy.

Niestety ustawienie laptopa i dwóch monitorów sprawia, że na koniec miejsce na biurku drastycznie się kurczy. Ma to miejsce szczególnie w sytuacji, gdy pracujemy w tak zwanych boksach, w których biurka nie mają zbyt dużej powierzchni.

W takich sytuacjach ratują nas uchwyty do monitorów, o ile przymocowuje się je do krawędzi biurka.

Sprawdź: Uchwyt na monitory – co kilka, to nie jeden

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

TOP3 uchwyty do monitorów

Poniżej prezentujemy 3 proponowane przez nas uchwyty do monitorów. Są one niezbyt drogie, a prawdę mówiąc, dają użytkownikom spore możliwości przy aranżacji ich montażu i ustawienia.

Trust GXT1120 MARA

uchwyty-do-monitorow-ceny-mozliwosci-top3-Trust-GXT1120-MARA

Trust GXT 1120 Mara to uchwyt na dwa monitory, które mogą mieć przekątną do 32”. System mocowania jest kompatybilny ze standardami VESA 75×75 mm i 100×100 mm. Montuje się go do blatu biurka specjalnym uchwytem, po to, aby dać użytkownikowi więcej miejsca na inne rzeczy. Zamontowane do niego monitory można przechylać, obracać, regulować ustawienie wysokości, na skutek czego łatwo da się wybrać pozycję, która pasuje użytkownikowi. Ramiona wyposażono w specjalne uchwyty pozwalające ułożyć dyskretnie przewody monitorów.

Cena: 199 zł.

ART L-16GD

uchwyty-do-monitorow-ceny-mozliwosci-top3-ART-L-16GD

ART L-16GD to biurkowy uchwyt do dwóch monitorów, który wykorzystuje sprężynę gazową. Mocna i solidna konstrukcja zgodna ze standardami VESA 75×75, oraz 100×100 mm zapewnia różne możliwości montażu monitorów. Wbudowane uchwyty do przewodów pozwalają na ich estetyczne i dyskretne poprowadzenie wzdłuż ramion. Niezależnie regulowane ramiona pozwalają na dość swobodne ustawienie monitorów. Uchwyt zaciskowy pozwala na montaż do blatu biurka monitorów o maksymalnej przekątnej wynoszącej do 27”.

Cena: 269,99 zł

ART L-24

uchwyty-do-monitorow-ceny-mozliwosci-top3-ART-L-24

ART L-24 to uchwyt 2w, który pozwala na montaż monitora, a także laptopa na specjalnej podstawce laptopa. Całość można przymocować do krawędzi blatu biurka specjalnym uchwytem. Zapewnia on spory zakres regulacji ustawienia monitora i laptopa. Można modyfikować wysokość dla obydwu urządzeń tak, aby zapewnić maksymalny komfort pracy. System prowadzenia przewodów pozwala je dyskretnie ukryć, co zapewnia wysoki poziom estetyki miejsca pracy. Urządzenie może współpracować z monitorem o przekątnej do 32” i montowanego poprzez standard VESA 75×75 oraz 100×100 mm. Podstawka pozwala na montaż notebooków o przekątnej ekranu do 15,5”.

Cena: 369 zł

Zobacz: Wirtualny pulpit Windows 10 to świetne wsparcie dla produktywności

Total
0
Shares
_podobne artykuły