Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

Słuchawki bluetooth z redukcją hałasu

Ostatnia aktualizacja 28 września, 2022

Podczas codziennej pracy możemy napotkać wiele rozpraszaczy, a jednym z nich są dźwięki otoczenia. Odgłosy codziennej krzątaniny, rozmowy w biurze lub hałas zza okna potrafią skutecznie rozproszyć. Żeby sobie z tym poradzić, wiele osób zakłada słuchawki i słucha muzyki. Jednak w przypadku dużego hałasu otoczenia wymagane jest zwiększenie głośności. Słuchanie głośnej muzyki przez kilka godzin dziennie jest jednak męczące. Rozwiązaniem będzie kupno modelu z funkcją redukcji hałasów. Które słuchawki bluetooth warto wziąć pod uwagę?

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Sprawdź: Elektryczne rowery używane

Monoprice SonicSolace ANC

Źródło: x-kom.pl

Sonic Solace to słuchawki bezprzewodowe także z możliwością połączenia przewodem. Mają zamkniętą konstrukcję nauszną, dzięki czemu skutecznie tłumią dźwięki nawet bez włączonej funkcji wyciszania. Wysoką jakość odtwarzanego materiału zapewniają membrany o średnicy 40 mm o paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz.

Wbudowany akumulator o pojemności 320 mAh pozwala na słuchanie muzyki do 16 h. Włączenie funkcji redukcji hałasu zmniejsza ten czas jednak do 8 h. Dzięki przyciskom sterującym na słuchawce możemy odbierać, odrzucać i kończyć połączenia. Możemy także sterować muzyką oraz głośnością.

Huawei Freebuds 4i

Źródło: x-kom.pl

Huawei Freebuds 4i to dokanałowe słuchawki komunikujące się z urządzeniem przez interfejs Bluetooth 5.2. Wyposażone są we wbudowany mikrofon oraz dotykowy interfejs w słuchawce. Dzięki wbudowanym funkcjom możemy odbierać połączenia oraz sterować muzyką, a także zmieniać tryb tłumienia odgłosów otoczenia. Do dyspozycji mamy całkowite wyciszenie, tryb pasywny oraz tryb awareness.

W trybie awareness odgłosy otoczenia zostają wzmocnione, dzięki czemu możemy zachować pełną świadomość otoczenia np. przy przechodzeniu przez jezdnię. Wbudowany w słuchawki akumulator pozwala na słuchanie do 7,5 h lub do 10 h bez wyciszania dźwięków. Przy korzystaniu z dołączonego etui ładującego możemy cieszyć się dźwiękiem nawet do 22 h.

Zobacz: Tester manualny – zarobki

SoundCore Life Q30

Źródło: x-kom.pl

SoundCore Life to słuchawki bezprzewodowe o zamkniętej konstrukcji nausznej. Dzięki kompaktowej konstrukcji idealnie sprawdzą się w podróży. Dzięki możliwości złożenia słuchawek możemy je wygodnie przenosić.

Wysoką jakość dźwięku i pasmo przenoszenia 16 Hz do 40 kHz producent uzyskał stosując 40 mm membrany. Wbudowany 720 mAh akumulator pozwala na słuchanie muzyki nawet przez 40 h przy włączonej redukcji hałasu. Po wyłączeniu wyciszenia czas ten wzrasta nawet do 60 h. Ze słuchawek możemy także korzystać po podłączeniu przewodem.

Total
0
Shares
_podobne artykuły