Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
ranking słuchawek bezprzewodowych

Ranking słuchawek bezprzewodowych

Ostatnia aktualizacja 7 lutego, 2023

Wybór odpowiednich słuchawek z gąszczu modeli oferowanych przez producentów nie jest łatwy. W zależności od kwoty, którą chcemy przeznaczyć oraz konstrukcji słuchawek mamy do wyboru modele różniące się czasem działania baterii, a także szeregiem dodatkowych funkcji. Przedstawiamy ranking słuchawek bezprzewodowych wartych uwagi, w którym zaprezentujemy modele z różnych przedziałów cenowych.

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Sprawdź: Router na kartę SIM

Ranking słuchawek bezprzewodowych

JBL Tune 125BT

Źródło: x-kom.pl

JBL Tune to słuchawki z nieco niższej półki cenowej, które jednak cechują się dobrą jakością wykonania i niezłym brzmieniem. Jako jedyne w rankingu posiadają przewód łączący słuchawki przeznaczone do obu uszu. Takie rozwiązanie nie wszystkim musi odpowiadać, ale jest wygodne do chwilowego wyjęcia słuchawek z uszu i przewieszenia ich przez szyję. Dzięki sporemu wbudowanemu akumulatorowi bez problemu pozwolą słuchać muzyki lub uczestniczyć w rozmowie, a ich maksymalny czas pracy to 16 h.

Cena: 164,99 zł

Huawei Freebuds 5i

Źródło: x-kom.pl

Słuchawki Huawei to urządzenia w konstrukcji True Wireless, w których każda słuchawka posiada swój akumulator i nie ma pomiędzy nimi elementów łączących. Dzięki temu nawet schowane w etui ładującym nie zajmują dużo miejsca, a korzystanie z nich jest wygodne np. podczas aktywności. Model Huawei posiada wbudowaną aktywną redukcję szumów z kilkoma wariantami wyciszenia. Przy włączonej redukcji szumów użytkownik może cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem do 6 h, a przy wyłączonej redukcji czas pracy wzrasta do 7,5 h.

Cena: 399 zł

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Źródło: x-kom.pl

Kolejna firma, bez której ranking słuchawek bezprzewodowych nie byłby kompletny to Sennheiser. Model Momentum True Wireless 3 oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku, cechującego się przestrzennym i klarownym brzmieniem. Dzięki potrójnemu układowi mikrofonów adaptacyjna redukcja szumów automatycznie dopasowuje się do natężenia hałasu wokół użytkownika. Wygodne i niewielkich rozmiarów etui ładujące pozwala przedłużyć czas pracy słuchawek z 7 h do 28 h na jednym ładowaniu etui.

Cena: 949 zł

Apple AirPods Max

Źródło: x-kom.pl

AirPods Max to pierwsze słuchawki nauszne wyprodukowane przez firmę Apple. Ich wyjątkowo wysoką cenę uzasadnia fenomenalna jakość wykonania. Dzięki zamkniętej konstrukcji słuchawek oraz aktywnej redukcji szumów oferują wyjątkowy komfort w hałaśliwych miejscach. Słuchawki charakteryzują się świetną jakością dźwięku oraz długim czasem pracy na baterii, bo aż do 20 godzin. Wbudowana funkcja wirtualnego dźwięku przestrzennego poprawia wrażenia podczas oglądania filmów. Niestety ich funkcjonalność jest mocno ograniczona, jeśli nie są używane z urządzeniami firmy Apple.

Cena: 2999 zł

Zobacz: Co to jest sieć komputerowa?

Sony WH-1000XM5

Źródło: x-kom.pl

WH-1000XM5 to najnowszy produkt Sony z linii WH-1000, oferujący fantastyczne brzmienie, z klarownym i dynamicznym basem. W każdym nauszniku producent umieścił aż 4 mikrofony. W połączeniu z w pełni zamkniętą konstrukcją słuchawek i aktywną redukcją szumów pozwala na uzyskanie wysokiego poziomu izolacji od otoczenia. Słuchawki cechują się pojemną baterią, dzięki czemu możliwe jest używanie ich aż do 30 godzin z włączoną funkcją wyciszenia dźwięku lub do 40 godzin bez redukcji hałasu.

Cena: 1899 zł

Total
0
Shares
_podobne artykuły