Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

ProofHub. Świetny do współpracy przy materiałach wizualnych

Aplikacja do zarządzania projektami ProofHub stawia na prostotę. Jest świetna w umożliwianiu współpracy przy materiałach wizualnych.

Ostatnia aktualizacja 22 grudnia, 2021


Aplikacja do zarządzania projektami ProofHub stawia na prostotę. Jest silna w umożliwianiu współpracy przy materiałach wizualnych dla małych zespołów. Kolejne świetne narzędzie dla project managera.

Zobacz: Czym się różni UI a UX?

Podobnie jak inne oprogramowanie do zarządzania projektami, ProofHub pomaga zespołom organizować i śledzić status projektów, zapewniając opcje współpracy. Tym, co sprawia, że ProofHub jest jedną z najlepszych aplikacji do zarządzania projektami, jest to, że zawiera narzędzia, które pomagają zespołowi omawiać materiały wizualne. Jeśli rodzaj projektów, którymi zarządzasz, obejmuje prace projektowe, reklamy lub inne wizualizacje, aplikacja powinna znajdować się na szczycie listy opcji. Jest również zaskakująco łatwa w użyciu.

ProofHub, czyli projekty z grafiką w tle

Aplikacja do zarządzania projektami ProofHub
Aplikacja do zarządzania projektami ProofHub

ProofHub to przede wszystkim narzędzie dla mniejszych zespołów i firm. Nie ma bowiem np. narzędzi do budżetowania, fakturowania ani zarządzania zasobami (chociaż w razie potrzeby można zintegrować je z oprogramowaniem księgowym). Z drugiej strony możesz nauczyć się korzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia.

Czasami interfejs mógłby być bardziej intuicyjny, a strony czasami ładują się powoli. Mimo to jest świetną aplikacją dla zespołów, które muszą prowadzić projekty bogate w materiały wizualne.

Sprawdź: Umiejętności komunikacyjne

Aplikacja zapewnia scentralizowany obszar roboczy dla list zadań, przepływów pracy, wykresów Gantta, dyskusji, kalendarzy i dokumentów. Pomaga planować, organizować i śledzić zadania zespołu. Ułatwia również współpracę w zespołach, a także z klientami zewnętrznymi.

Na początku obsługa może wydać się mało intuicyjna dla niektórych osób, ale wystarczy kilkanaście do kilkudziesięciu minut, by to się zmieniło. Twórcy narzędzia włożyli dużo pracy w to, aby nawet mniej doświadczona osoba mogła z niego sprawnie korzystać. Zdecydowanie polecamy, zwłaszcza początkującym project managerom.

Sprawdź: https://www.proofhub.com

Total
0
Shares
_podobne artykuły