Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

Odzyskiwanie utraconych plików z różnych nośników

W tym poradniku prezentujemy darmowe aplikacje, dzięki którym możliwe jest odzyskiwanie utraconych plików z różnych nośników. Może to dotknąć każdego, gdyż przypadkowe skasowanie, format nośnika, nadpisanie wersji przydarza się wielu. Dowiedz się, jak zatem temu zaradzić w szybki i prosty sposób.

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Darmowe aplikacje do odzyskiwania danych

Oto użyteczne aplikacje pozwalające na odzyskiwanie utraconych plików z nośników takich jak karty pamięci, pendrive’y i dyski twarde. Aplikacje te skanują wskazane pamięci, jak również katalogi pod kątem wszystkich lub wybranych rodzajów plików.

Sprawdź: czym zajmuje się Architekt IT

Po analizie można przejrzeć znalezione i zarówno możliwe do odzyskania pliki. Należy pamiętać, że wybrane pliki można zapisać na wskazanym innym nośniku danych w wybranym katalogu.

Poniżej zamieściliśmy linki do wskazanych w poradniku aplikacji, dzięki którym odzyskacie swoje utracone dane:

Odzyskiwanie utraconych plików – poradnik

Poniżej znajdziecie nasz poradnik dotyczący tego, jak używać niektórych z wymienionych wcześniej aplikacji, w nadziei, iż uda się przywrócić skasowane pliki. Odzyskujemy tam skasowane pliki z nośnika, a konkretnie z pendrajwa. Sprawdźcie, jak to działa, gdyż może się wam to przydać.

Odwiedź również nasz kanał na YT, aby być na bieżąco z innymi poradnikami.

Zobacz: jakie zarobki Data Analyst może uzyskać, biorąc pod uwagę umiejętności

Total
1
Shares
_podobne artykuły