Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

Jak zrobić neonowy napis – poradnik wideo

Ostatnia aktualizacja 28 maja, 2022

Wyjaśniamy jak zrobić neonowy napis w programie Affinity Designer.

Neony kojarzą się z atrakcyjnymi instalacjami świetlnymi. Często w zabawny, niepowtarzalny sposób rozjaśniają nastrój danego miejsca. Neonowe znaki ciągle cieszą się popularnością – również w świecie cyfrowym.

Czy wiesz, że możesz stosunkowo łatwo przygotować neonowy napis w formie animowanej? Wystarczy kilka minut, aby zrobić odpowiedni efekt na filmie.

Neonowy napis – krok po kroku

Przygotowaliśmy wideo na temat tworzenia odpowiedniego efektu wizualnego. Poświęć kilka minut, by dowiedzieć się jak krok po kroku uzyskać to, na czym ci zależy. Stworzysz własny efekt neonowego napisu, który następnie będziesz mógł dodać do dowolnego wideo, nad którym pracujesz.

Sprawdź: Tanie tablety do 200 zł

Neon może przeliterować twoje imię lub inspirujące słowo. Albo możesz też wykorzystać ten efekt do tego, aby w ciekawy sposób zaprezentować jakieś przedmioty.

Wyjaśniamy jak, krok po kroku, zrobić efekt neonowego napisu – Neon Text Effect. W poradniku wykorzystujemy narzędzie Affinity Designer. To świetna i o wiele tańsza alternatywa dla Adobe Illustrator.

Nasz poradnik sprawi, że zaczniesz odpowiadać za stworzenie oświetlenia, o jakim zawsze marzyłeś. I to przy użyciu metody, która jest wystarczająco łatwa, aby zapewnić doskonałe rezultaty. Zachęcamy też do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Zamieszczamy tak świetne, praktyczne poradniki krok po kroku.

Total
0
Shares
_podobne artykuły