Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
monitor do 500 zł

Monitor do 500 zł – 3 najlepsze propozycje

Ostatnia aktualizacja 23 marca, 2022

Monitor do 500 zł to budżetowa opcja, ale jak najbardziej możliwa do zrealizowania. Trzeba jednak liczyć się z tym, że chcąc zmieścić się w tej kwocie, będziemy musieli iść na ustępstwa pod względem funkcji, wygody użytkowania, a także jakości wyświetlania. Przyjrzyjmy się, jakie monitory warto wziąć pod uwagę.

Sprawdź: Monitor 27 cali

AOC E970SWN

Źródło: eu.aoc.com/pl

Cena: ok. 490 zł

Monitor AOC E970SWN posiada matrycę o rozdzielczości WXGA, która w połączeniu z przekątną 18,5 cala zapewni dobrą przestrzeń roboczą do pracy w biurze lub w domu. Ten monitor będzie idealnym rozwiązaniem przy organizowaniu przestrzeni roboczej w małym mieszkaniu lub lokalu biurowym. Jest kompatybilny ze standardem VESA, który umożliwia wygodny montaż na ścianie.

Zobacz: Słuchawki bezprzewodowe do 200 zł

Philips 220V8/00

Źródło: philips.pl

Cena: ok. 430 zł

Philips 220V8/00 to monitor o przekątnej 21,5 cala i o rozdzielczości Full HD. W połączeniu dużą powierzchnią roboczą dzięki bardzo wąskim ramkom będzie stanowił idealną opcję dla osób ceniących wygodę pracy. Ten monitor cechuje się szerokim kątem widzenia (178/178 stopni), co sprawia, że jest bardzo komfortowy w wielu zastosowaniach. Philips 220V8/00 korzysta z technologii SmartContrast, która polega na automatycznym dopasowaniu kolorów do wyświetlanej zawartości i intensywności podświetlenia. Producenci przewidzieli także inne udogodnienia związane z długą pracą. Technologia Flicker-free odpowiada za korektę jasności oraz ograniczanie migotania. Tryb LowBlue ogranicza emisję światła niebieskiego, dzięki czemu oczy nie są narażone na przemęczenie w tak wysokim stopniu.

ASUS VS197DE

Źródło: asus.com/pl/

Cena: ok. 450 zł

ASUS VS197DE to mały monitor idealny do biura lub do domu dla osób preferujących energooszczędny sprzęt. Przekątna ekranu wynosi 18,5 cala, więc będzie to dobry wybór dla osób mało wymagających, które szukają kompaktowego monitora. ASUS VS197DE posiada rozdzielczość WXGA, a także charakteryzuje się szybkim czasem reakcji. Funkcja Smart View odpowiada za zachowanie płynności obrazu oraz eliminuje ghosting. Użytkownik może także wybrać tryb wyświetlania dzięki funkcji Ascpect Control – pełne lub 4:3. Poza tym wartą uwagi technologią jest Splendid Video Intelligence Technology, która odpowiada za optymalizację obrazu poprzez dostosowanie wielu parametrów: jasności, kontrastu, ostrości i kolorów.

Total
0
Shares
_podobne artykuły