Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
słuchawki bezprzewodowe do 200 zł

Słuchawki bezprzewodowe do 200 zł – TOP 5

Ostatnia aktualizacja 23 marca, 2022

Wygoda użytkowania w każdych okolicznościach, swoboda ruchów i rozmowy bez konieczności trzymania telefonu przy uchu i, oczywiście, zadowalająca cena – to wszystko umożliwiają słuchawki bezprzewodowe do 200 zł. W tej cenie dostaniemy naprawdę dobry sprzęt umożliwiający delektowanie się głębią dźwięku i redukcję hałasu. Które słuchawki warto rozważyć?

Sprawdź: Dysk zewnętrzny SSD

Jabra Elite 2

Źródło: x-kom.pl

Cena: 199 zł

Jabra Elite 2 to słuchawki dokanałowe, które w zestawie zawierają także etui ładujące, zestaw gumek o różnych rozmiarach oraz kabel do ładowania. W wygodny sposób można szybko odebrać połączenie lub włączyć muzykę – wystarczy dotknąć słuchawki leżącej już w uchu. Czas działania słuchawek na jednym ładowaniu wynosi około 7 godzin, a po włożeniu do etui można go wydłużyć do 21 godzin. Słuchawki posiadają funkcję redukcji hałasu. Ładowanie słuchawek do pełna zajmuje tylko 2,5 godziny, a już zaledwie 10 minut ładowania umożliwia ich pracę przez około godzinę. Z dodatkowych funkcji wartych uwagi posiadają wbudowaną Alexę i Google Fast Pair oraz umożliwiają odtwarzanie muzyki ze Spotify za jednym dotknięciem.

QCY T10 TWS

Źródło: x-kom.pl

Cena: 199,90 zł

QCY T10 TWS to również zgrabne słuchawki dokanałowe, które charakteryzują się dużą lekkością – ważą zaledwie 3,7 g. Dzięki swojej wadze i dopasowanej konstrukcji nie stają się uciążliwe nawet podczas długiego użytkowania. Posiadają wbudowany moduł Bluetooth 5.0, który pozwala bez zakłóceń łączyć się ze smartfonem. Słuchawki są wyposażone w 4 mikrofony oraz redukcję hałasu z otoczenia, co znacznie polepsza jakość rozmów. Nadają się idealnie do uprawiania sportu. Słuchawki posiadają certyfikat IPCX5 świadczący o odporności na wilgoć. Po jednorazowym naładowaniu działają przez 3,5 godziny, a etui ładujące wydłuża ten czas do 21 godzin. QCY T10 TWS także można doładować przez 10 minut, aby korzystać z nich jeszcze przez godzinę, a pełne naładowanie następuje po 2 godzinach.

Philips TAA4216

Źródło: x-kom.pl

Cena: 169 zł

Słuchawki nauszne Philips TAA4216 są idealnym wyborem dla aktywnych osób. Idealnie przylegają do uszu dzięki poduszkom wypełnionym żelem chłodzącym. Poduszki można zdejmować, dzięki czemu trzymanie higieny słuchawek jest  bardzo proste. Ten model słuchawek posiada stopień ochrony IP55, dzięki czemu kurz, pot albo deszcz nie wpłyną negatywnie na działanie i żywotność sprzętu. Słuchawki posiadają wielofunkcyjny przycisk do sterowania głośnością i połączeniami. Philips TAA4216 pozwala na 35 godzin słuchania muzyki, a pełne naładowanie następuje po 2 godzinach. Dodatkowo 15-minut ładowania zapewnia dodatkowe 2 godziny pracy.

realme Buds Air 2 Neo

Źródło: x-kom.pl

Cena: 179 zł

Słuchawki realme Buds Air 3 Neo charakteryzują się fajnym, nieco futurystycznym wzornictwem dzięki holograficznym elemencie powierzchni. To model dokanałowy z funkcją aktywnej redukcji hałasu do 25 dB. Słuchawki posiadają także tryb przejrzystości (Transparency Mode) umożliwiający rozmowę z inną osobą bez konieczności wyciągania słuchawek z uszu. Etui ładujące zapewnia około 28 godzin użytkowania słuchawek, a 10 minut ładowania wydłuża ten czas o 3 godziny.

Zobacz: Prezent dla informatyka

Bluedio H2

Źródło: x-kom.pl

Cena: 119 zł

Bluedio H2 to słuchawki nauszne o bardzo wygodnej konstrukcji. Posiadają funkcję aktywnej redukcji hałasu, a także czytnik kart micro SD. Wbudowany moduł Bluetooth 5.0 umożliwia długi czas pracy – aż do 40 godzin, który przy włączonym trybie redukcji szumów zmniejsza się do 30 godzin. Słuchawki umożliwiają podłączenie kabla, dzięki czemu przy braku możliwości naładowania, nadal można z nich korzystać. Ten model wyposażony jest w panel dotykowy oraz współpracuje z asystentem głosowym.

Słuchawki bezprzewodowe do 200 zł oferują w swojej klasie wiele ciekawych opcji użytkowania i satysfakcjonujący czas pracy. Śledź nasze wpisy, aby być na bieżąco z nowymi zestawieniami.

Total
0
Shares
_podobne artykuły