Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
for-in-petla-programowanie-obiektowe-masterclazz-junior-kurs

Pętla for…in w programowaniu obiektowym

Ostatnia aktualizacja 16 listopada, 2022

Pętla for…in w programowaniu obiektowym i pobieranie danych z obiektu, czyli zarządzanie cechami szczególnymi obiektów. Tego typu zagadnienia poznacie, biorąc udział w kursie Junior Masterclazz dotyczącym OOP, który notabene powstał we współpracy pomiędzy zewnętrznymi ekspertami i firmą No Fluff Jobs. Sprawdźcie go, bo warto!

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Pętla for…in w programowaniu obiektowym i pobieranie danych z obiektu

Zarządzanie cechami szczególnymi obiektów w programowaniu obiektowym (ang. Object-Oriented Programming, a w skrócie OOP), czyli właściwościami, to między innymi pobieranie danych z obiektu.

Jest także pętla for…in, która zaś iteruje po wyliczalnych, niesymbolicznych właściwościach obiektu.

Co to właściwie jest i jak stosować je w praktyce, dowiecie się ze szkolenia Junior Masterclazz.

Zobacz: czym w IT właściwie zajmuje się QA Engineer

Junior Masterclazz – Programowanie obiektowe w praktyce

Aby lepiej zrozumieć programowanie obiektowe, stosowanie pętli for…in, jak również pobieranie danych z obiektu, warto sprawdzić ofertę kursu Junior IT Masterclazz „OOP w praktyce – czyli szachowe potyczki w JavaScript”. Prowadzi go doświadczony programista – Mateusz Bogolubow z Devmentor.pl.

Trzeci moduł zatytułowany jest zaś „Zarządzanie cechami szczególnymi obiektów”. Można w nim poznać zastosowanie pętli for…in, jak pobierać dane z obiektu, a także inną przydatną wiedzę.

Powyższe informacje stanowią właściwie tylko niewielki fragment cennych wskazówek. Warto sprawdzić wszystkie moduły, a także inne kursy z serii Junior Masterclazz przygotowanej przez No Fluff Jobs.

Kurs umożliwi Ci zdobycie solidnych podstaw do stawiania pierwszych kroków w branży IT. Wiedzę przekazują praktycy w swoich dziedzinach, a niektórych z nich mogł(a/e)ś już spotkać w innych kanałach komunikacji.

Sprawdź: co warto wiedzieć o JVM

Total
0
Shares
_podobne artykuły