Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

Deskorolka elektryczna Manta – idealny pojazd na co dzień?

Ostatnia aktualizacja 31 października, 2022

Pojazdy elektryczne stały się codziennością dla wielu osób. Nikogo dzisiaj nie dziwi widok osób poruszających się na hulajnodze elektrycznej, elektrycznej deskorolce lub innym małym pojeździe. Dodatkowo małe pojazdy zasilane elektrycznie to świetna alternatywa dla samochodów. Wybierając hulajnogę, rower lub deskorolkę elektryczną możemy dotrzeć do celu znacznie szybciej, omijając korki lub unikając spóźnień komunikacji zbiorowej. Deskorolka elektryczna Manta to interesująca propozycja dla osób aktywnych. Jaki model warto wziąć pod uwagę?

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Sprawdź: Klawiatura numeryczna do laptopa

Deskorolka elektryczna MANTA MSB9014L

Źródło: mediamarkt.pl

Deskorolka elektryczna Manta MSB9014L posiada fantazyjne malowanie oraz dodatkowe oświetlenie kół.

Pojazd wyposażony jest w koła o rozmiarze 6,5 cala z oponami o delikatnym bieżniku. Dzięki temu idealnie sprawdzi się podczas jazdy po stosunkowo równych powierzchniach, np. po chodniku w mieście. Deskorolka osiąga prędkości do 12 km/h, a dzięki wbudowanej baterii litowej o pojemności 4 Ah jest w stanie pokonać odległości do 15 km. Odpowiednia moc wbudowanych silników sprawia, że pojazd jest w stanie pokonać wzniesienia o nachyleniu do 15 stopni, czyli około 30%.

Wybierając tę deskorolkę musimy zwrócić uwagę na ograniczenia wagowe. Z deskorolki mogą korzystać jedynie użytkownicy, którzy ważą przynajmniej 30 kg. Maksymalne obciążenie pojazdu wynosi natomiast 120 kg.

W zestawie producent dołącza pojazd, futerał oraz ładowarkę, która pozwala naładować baterię w czasie do 6 godzin.

Zobacz: IT Consultant

MANTA MSB9023 Off Road

Źródło: mediamarkt.pl

Deskorolka elektryczna Manta MSB9023 Off Road to starszy brat przedstawionego modelu. Dzięki wzmocnionej budowie oraz dostosowaniu kół i opon sprawdzi się nie tylko podczas krótkich przejazdów w mieście, ale także podczas dłuższych eskapad w trudniejszym terenie.

Producent wyposażył pojazd w koła o rozmiarze 8,5 cala dostosowane do jazdy terenowej. Oprócz zwiększonego rozmiaru kół, opony wyposażone zostały w wyraźny bieżnik, który dobrze poradzi sobie z nierównościami oraz sypkim terenem. Zwiększona odległość pomiędzy kołami oraz błotnikami utrudni gromadzenie się brudu, piasku oraz błota, a także ułatwi czyszczenie.

Podobnie jak poprzedni przedstawiony model, Manta MSB9023 Off Road może być używana przez osoby o wadze do 120 kg. Maksymalna osiągana prędkość to 12 km/h, a na jednym ładowaniu przejedziemy do 15 km. Czas ładowania wbudowanej baterii o pojemności 4,4 Ah to jedynie 3 h, więc z łatwością możemy wykorzystać deskorolkę np. do dojazdów do pracy w mieście.

Total
0
Shares
_podobne artykuły