Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT
słuchawki bezprzewodowe huawei

Słuchawki bezprzewodowe Huawei – polecane modele

Ostatnia aktualizacja 27 stycznia, 2023

Brak przywiązania do biurka podczas pracy zdalnej, w trakcie której uczestniczysz w wielu spotkaniach online, jest niebywałym udogodnieniem. Chcąc zapewnić sobie większą wygodę, warto zawęzić wybór do słuchawek bezprzewodowych, które umożliwiają dużą swobodę w sposobie prowadzenia pracy. W trakcie długiego spotkania nie będzie przeszkód, aby wstać i rozprostować plecy, przejść się do pokoju i wstąpić do kuchni po kubek z wodą, a wszystko bez przerywania spotkania. Słuchawki bezprzewodowe Huawei zapewniają na ogół spory zasięg, zatem będą dobrym wyborem, jeśli wolisz rozmawiać, przemieszczając się po mieszkaniu.

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Sprawdź: Router na kartę SIM

Słuchawki bezprzewodowe Huawei – redukcja hałasu na wysokim poziomie

Warto wiedzieć, że słuchawki bezprzewodowe Huawei, niezależnie od modelu, charakteryzują się dość precyzyjną redukcją hałasu przy jednocześnie dość atrakcyjnej cenie. Jeśli pracujesz zdalnie z różnych miejsc, czasami także hałaśliwych, przedstawiamy poniżej dwa modele, które sprawdzą się idealnie.

Huawei Freebuds SE

Źródło: x-kom.pl

Freebuds SE posiadają przetworniki o średnicy 10 mm, które zapewniają dobrą jakość dźwięku. W połączeniu z funkcją redukcji hałasu z mikrofonu pozwalają swobodnie prowadzić rozmowy oraz konferencje. W pełni naładowane umożliwiają słuchanie muzyki aż do 6 godzin lub prowadzenie rozmów przez 4 godziny. Naładowanie słuchawek trwa 90 minut, a czas ładowania etui to 120 minut. Dzięki funkcji sterowania dotykowego możliwe jest zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania muzyki, a także odbieranie lub kończenie rozmów.

Cena: 219 zł

Zobacz: Windows 11 ISO

Huawei Freebuds 5i

Źródło: x-kom.pl

Freebuds 5i to model z wbudowaną funkcją redukcji o maksymalnym poziomie tłumienia wynoszącym 42 dB. Może przydać się do wyciszenia codziennych, irytujących odgłosów takich jak ruch uliczny lub wspomóc chwile wymagające szczególnie silnego skupienia podczas pracy w biurze.

Huawei wyposażyło ten model w pojemne akumulatory. Pozwalają na odtwarzanie muzyki przez 7,5 h z włączonym trybem redukcji szumów oraz do 6 godzin z włączonym wyciszeniem. Czas ładowania słuchawek do pełna wynosi 60 minut, a czas ładowania etui to 120 minut. Gdy jednak w trakcie dnia zabraknie energii, to szybko będzie można ich używać ponownie. Ładowanie słuchawek przez zaledwie 10 minut pozwala na kolejne 4 godziny pracy.

Cena: 350 zł

Total
0
Shares
_podobne artykuły