Centrum wiedzy o technologiach i pracy w IT

Największa polska konferencja JavaScript już niedługo – dev.js Summit 2022 Autumn Edition odbędzie się online

Ostatnia aktualizacja 17 sierpnia, 2022

dev.js Summit 2022 Autumn Edition to największa polska konferencja JavaScript. Tegoroczna edycja odbędzie się 13.10.2022 roku online. Będzie to niezwykła okazja do wysłuchania wykładów topowych specjalistów z branży, a także przedstawicieli firm związanych z JavaScriptem w Polsce.

Nie udało się zapisać Twojej subskrypcji. Spróbuj ponownie.
Udało się! Widzimy się niebawem – newsletter wysyłamy w każdy wtorek

Otrzymuj za darmo unikalne poradniki, dane i wiedzę o pracy w IT – dostarczane co tydzień

Klikając “Zapisz mnie” wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od redakcji, a także ofert partnerów oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Sprawdź: C++ podstawy

Konferencja dev.js Summit 2022 Autumn Edition dla zaawansowanych frontendowców

Wydarzenie skierowane jest do programistów na poziomie mid i senior oraz architektów technologii webowych. Uczestnicy konferencji mogą udać się do czterech wirtualnych sal. W każdej z nich czeka program składający się z interesujących prelekcji i przerw na kontakt z wystawcami. Uczestnicy mają również okazję wzięcia udziału w Wirtualnych Targach Pracy JS.

Podczas wystąpień będzie można posłuchać m.in. o tworzeniu architektury czystego kodu, przeprowadzaniu refactoringu tak, aby nie stracić pracy, a także zgłębić wiedzę w temacie feature flags i testowania aplikacji. Agenda i możliwość rezerwacji biletu znajdują się na stronie: devjssummit.pl

Konferencja jest bezpłatna, a wśród sponsorów znalazły się między innymi takie firmy jak: Future Processing, STX Net, Monterail czy też Evolution Engineering.

Zobacz: Architekt IT

Wyjątkowe grono prelegentów

dev.js Summit 2022 Autumn Edition to świetna okazja, aby w jednym miejscu spotkać się z gronem specjalistów i praktyków w branży. 

Wśród prelegentów znajduje się m.in. Mateusz Chrzonstowski, inżynier oprogramowania i programista fullstack. Ponadto autor kursów na Udemy oraz szkoleń stacjonarnych. 

Michał Taszycki, twórca aplikacji internetowych jako fullstack developer. Dodatkowo autor kursów na temat tworzenia aplikacji internetowych w React.js oraz fullstack Graph-QL. 

Aleksander Patschek, Senior Frontend Developer w firmie The Software House, a także autor bloga fsgeek.pl oraz newslettera webdevnews.pl.

Rafał Piekara, Software Engineer Ruby on Rails w firmie produktowej Greenbits. Oprócz tego także autor bloga grubykodzi.pl i własnych inicjatyw edukacyjnych unidevsity.pl czy szkolaror.pl.

Lista prelegentów i agenda będą jeszcze uzupełniane, zatem warto śledzić aktualności.

Co możesz zyskać, biorąc udział w konferencji? 

  • Dostęp do praktyków i wiedzę o rzeczywistych problemach i wyzwaniach związanych z tworzeniem i utrzymaniem kodu.
  • Możliwość wzięcia udziału w Wirtualnych Targach Pracy JS, które mogą stać się początkiem Twojej kariery w IT i szansą na zawarcie cennych znajomości.
  • Dołączenie do polskiej społeczności skupionej wokół języka JavaScriptu i Front-endu. 
Total
0
Shares
_podobne artykuły